سیاست حفظ حریم خصوصی

افشین واچ احترام زیادی برای حریم شخصی کاربران ثبت نام کرده در سایت قائل است و تمام تلاش خود را می‌کند تا اطلاعات ثبت شده در سایت محفوظ بمانند تا مشتریان هیچ نگرانی در مورد استفاده از این اطلاعات نداشته باشند. با این حال قوانینی تحت عنوان سیاست‌های حریم خصوصی در سایت وجود دارند که باید به آن‌ها توجه کنید.

ثبت نام در سایت

کاربران عزیز می‌توانند با وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن خود در سایت افشین واچ ثبت نام اولیه را انجام دهند و سفارشات خود را ثبت کنند. آدرس ایمیل و تلفن برای همیشه در این سایت محفوظ می‌ماند و به هیچ یک از کاربران دیگر نمایش داده نخواهد شد. همچنین هر گونه اطلاعات دیگری که در اکانت هر یک از کاربران سایت ثبت می‌شود، برای کاربران دیگر قابل نمایش نخواهد بود.

ثبت اطلاعات کاربری

افشین واچ امکان ارسال انواع ساعت به تمام نقاط کشور را فراهم کرده است. برای اینکه بتوانید خدمات امن، مطمئن و اصولی را جهت خرید ساعت دریافت کنید، در صفحه کاربری شما اطلاعاتی در هنگام ثبت سفارش دریافت می‌شوند. این اطلاعات شامل نام ، آدرس، شماره تلفن و ایمیل هستند که برای انجام مراحل مربوط به ثبت سفارش و ارسال آن‌ها الزامی‌اند. همه این اطلاعات کاربری فقط به منظور ارسال سفارشات مورد استفاده قرار می‌گیرند و اگر کاربری نیاز به ارسال سفارشات برای آدرس یا فرد دیگر داشته باشد، می‌تواند همان اطلاعات را وارد کند تا ارسال برای اطلاعات ذکر شده صورت گیرد. بنابراین، کاربران حقوقی و حقیقی می‌توانند اطلاعات مورد نیاز مانند نام، نام خانوادگی، آدرس و ... را با اطمینان خاطر از حفظ حریم خصوصی در سایت ثبت کنند.

نگهداری از نام کاربری و رمز عبور

کاربرانی که در سایت افشین واچ ثبت نام می‌کنند، مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور خود را دارند. رمز عبور می‌تواند با توجه به نظر فرد با ترکیبی از حروف انگلیسی و اعداد نوشته شود تا فرد بتواند اطلاعات کاربری خود را حفظ کند. به مشتریان اکیدا توصیه می‌شود که این اطلاعات را در اختیار کسی قرار ندهند و اگر اطلاعات آن‌ها به دست کسی رسید، می‌توانند رمز عبور خود را از طریق حساب کاربری تغییر دهند.

استفاده از ایمیل و شماره تلفن

ایمیل و شماره تلفن برای ثبت نام و ثبت سفارشات در سایت افشین واچ ضروری هستند. این فروشگاه برای ارتباط بهتر با مشتریان و همچنین بازاریابی بهتر ممکن است از این اطلاعات استفاده کند. این اطلاعات فقط به منظور اطلاع رسانی و ارائه خدمات و تخفیفات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طوری که در قالب پیامک یا ایمیل، اطلاعاتی از سوی سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین اگر تغییراتی در سایت اعمال شود که نیاز به اطلاع رسانی باشد، با کمک شماره تلفن و یا ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که کاربران تمایلی به دریافت پیامک یا ایمیل از سایت افشین واچ نداشته باشند، می‌توانند عضویت در خبرنامه را از طریق پروفایل خود لغو کنند.

ثبت و انتشار نظرات کاربران

همانطور که ما در افشین واچ در تلاش هستیم که سیاست‌های حریم خصوصی را حفظ کنیم تا مشتریان با خیالی آسوده در این سایت فعالیت کنند، مشتریان نیز باید در هنگام ثبت نظر دقت کافی برای عدم انتشار نظرات نامناسب و خارج از عرف داشته باشند. با این حال برای جلوگیری از هرگونه انتشار نظرات خارج از عرف و قوانین جمهوری اسلامی ایران، ابتدا نظرات شما توسط مدیران سایت مورد بررسی قرار می‌گیرند. در صورتی که پیام‌های توهین آمیز و مطالب مجرمانه در نظرات شما وجود داشته باشند، نظرات منتشر نخواهند شد. از این رو کاربران باید در هنگام ثبت نظر به کلمات و اطلاعات وارد شده دقت کافی داشته باشند.

لینک‌های خروجی وب سایت

ممکن است در برخی از محتواهای سایت افشین واچ لینک‌های خروجی وجود داشته باشند که شما را به وب سایت‌های دیگر هدایت کنند. افشین واچ هیچ مسئولیتی در قبال حریم خصوصی و امنیت این وب سایت‌ها ندارد و کاربران باید هنگام خروج از این وب سایت دقت کافی داشته باشند.

پرداخت امن در درگاه‌های مطمئن

در سیاست‌های حریم خصوصی این سایت، پرداخت امن در اولویت قرار گرفته است. با توجه به اینکه سایت افشین واچ جزء سایت‌های معتبر است که خدمات خود را زیر نظر قوانین تجارت ارائه می‌کند و دارای نماد اعتماد الکترونیک نیز هست، مراحل پرداخت خود را فقط با درگاه‌های معتبر انجام می‌دهد. از این رو کاربران می‌توانند با اطمینان خاطر اطلاعات بانکی خود را در درگاه‌های بانکی مورد تایید این سایت وارد کنند و پرداخت امن را انجام دهند. هیچ کدام از این اطلاعات بانکی در اختیار فروشگاه افشین واچ قرار نمی‌گیرد و در درگاه‌های پرداخت امن کشور محفوظ خواهد ماند.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من